Zegar stołowy drewno C550037

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

299,00 zł brutto

Więcej informacji

Prezentowany zegar ma klasyczny, lecz niepowtarzalny design, dzięki czemu będzie znakomicie wyglądał w prawie każdym wnętrzu! Połączenie stali nierdzewnej, mosiądzu, drewna i szkła tworzy naprawdę niesamowity efekt! Ponadto rzymskie cyfry na tarczy zegara jeszcze bardziej podkreślają jego unikatowość!

Oryginalne zegary Belledeco odmierzają czas w unikalnym stylu. Są naprawdę niebanalne! Ich niepowtarzalny design nada każdej przestrzeni „pazura” i podkreśli jego indywidualny charakter.

Belldeco to także synonim dobrej jakości, która zachwyci nawet najbardziej wymagających. Przyjrzyj się im bliżej i przekonaj, jak bardzo te dekoracje domu, odmienią przestrzeń Twojego wnętrza! Zegary tej firmy są świetnym pomysłem na niebanalny prezent!


Wymiary: 37x28x8cm

Materiał: drewno

Kolor: wielokolorowy

Zasilanie: 1 bateria AA (standardowy "paluszek").

Pielęgnacja: Produkt nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Wystarczy co jakiś czas wyczyścić miękką ściereczką nasączoną środkiem przeciw kurzowi.

Opakowanie: Utwardzone, estetyczne, firmowe pudełko z oryginalnym zabezpieczeniem na czas transportu. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie w papier kolorowy - wybór opakowań w zakładce OPAKOWANIA. Prosimy jednak pamiętać, że wówczas prezentu nie można zobaczyć przed wręczeniem.