Secesyjny wazon z lilią Veronese AN10030V4

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

229,00 zł brutto

281,67 zł za sztuka

Więcej informacji

Prezentowany wazon może być wykorzystany z myślą o żywej lub sztucznej kompozycji kwiatów. To także fantastyczna dekoracja naszej komody, ławy lub stylowego regału. Powierzchnia wazonu jest nieregularna, przyozdobiona kwiatami lilii w innym kolorze. Wazon ma kształt i kolor uniwersalny i dzięki temu może być wykorzystywany wielokrotnie w różnych sytuacjach. Z pewnością najlepiej będą w nim wyglądać długie i smukłe kwiaty cięte, ponieważ górna część naczynia jest zwężona.

O kolekcji Veronese:

Produkty opatrzone znakiem Veronese to najwyższej jakości przedmioty - użytkowe i dekoracyjne - pokryte brązem. Wykonane są z z konglomeratu poliżywic, pokrywane brązem a następnie ręcznie patynowane i delikatnie kolorowane. Dlatego każdy produkt jest masywny i posiada oryginalny brązowo-złoty kolor, wpadający dodatkowo w zgnitą zieleń. W asortymencie Veronese znajdują się figury, rzeźby, misy, zegary, szkatułki na biżuterię, ramki na zdjęcia, lustra, patery. To marka znana na całym świecie i posiadająca świadectwo ochronne urzędu patentowego. Posiadanie w swojej kolekcji tych przedmiotów przeniesie nas w świat antyczny, epokę szlachetności rycerskiej lub piękną estetykę secesji.

Wymiary: 32cm-wysokość, szerokość-9cm.

Pielęgnacja: Mokrą ściereczką nasączoną płynem lub za pomocą środków przeciw kurzowi. Można również umyć produkt pod bieżącą wodą.

Opakowanie: Estetyczne pudełko. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.