Waza z siedzącą Lady Veronese AN10023V4

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

239,00 zł brutto

293,97 zł za sztuka

Więcej informacji

Prezentowany produkt to połączenie głębokiej patery i oryginalnej statuetki. Kobieta wygląda bardzo lekko i powabnie. Jest pochylona i ciałem oparta o rozłożyste rośliny należące do patery - misy. Możemy w niej umieścić słodycze lub drobne owoce. Według nas patera idealnie nadaje się także na podwójny romantyczny świecznik lub kwiatową kompozycję. To bardzo dobry pomysł na prezent lda ludzi, którzy lubią otaczać się ładnymi przedmiotami, ponieważ produkty Veronese są bardzo szykowne. Wśród naszych klientów jest wielu kolekcjonerów Veronese.

O kolekcji Veronese:

Produkty opatrzone sygnaturą Veronese to najwyższej jakości przedmioty - użytkowe i dekoracyjne - pokryte brązem. Wykonane są z z konglomeratu poliżywic, pokrywane brązem a następnie ręcznie patynowane i delikatnie kolorowane. Dlatego każdy produkt jest masywny i posiada oryginalny brązowo-złoty kolor (jako kolor bazowy), wpadający dodatkowo w zgnitą zieleń, fiolet, niebieski itd. (w zależności od tego, co przedstawia dany produkt). W asortymencie Veronese znajdują się figury, rzeźby, misy, zegary, szkatułki na biżuterię, ramki na zdjęcia, lustra, patery. To marka znana na całym świecie i posiadająca świadectwo ochronne urzędu patentowego. Posiadanie w swojej kolekcji tych przedmiotów przeniesie nas w świat antyczny, epokę szlachetności rycerskiej lub piękną estetykę secesji.

Wymiary: 19cm-wysokość, szerokość-33cm.

Pielęgnacja: Mokrą ściereczką nasączoną płynem lub za pomocą środków przeciw kurzowi. Można również umyć produkt pod bieżącą wodą.

Opakowanie: Estetyczne pudełko. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.