Zegar Lektyka Veronese WU75563V4

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

599,00 zł brutto

736,77 zł za sztuka

Więcej informacji

Trzeba przyznać, że zegar "Lektyka" jest bardzo oryginalny w całej okazałości. Sam pomysł na to, aby lektykę niosły kobiety z czasów starożytnych jest nieprzeciętny i zwraca uwagę klientów-kolekcjonerów. Podkreślmy, że jest to model bardzo masywny, stylowy i elegancki. Dzięki temu, że zegar i figury kobiet umieszczono na szerokiej podstawie, całość nabiera jeszcze większego uroku.

Zegar "Lektyka" może stanowić idealny prezent na przeróżne okazje - śluby, jubileusze, imieniy, urodziny, wprowadzka do nowego domu. Można także zakupić ten model, aby uzupełnienić własną domową kolekcję. Wszystkie produkty Veronese są pokryte brązem i ten fakt jest najbardziej istotny, ponieważ dzięki temu wygląd produktów jest bardzo elegancki i szykowny.

O kolekcji Veronese:

Produkty opatrzone znakiem Veronese to najwyższej jakości przedmioty - użytkowe i dekoracyjne - pokryte brązem. Wykonane są z mieszaniny alabastru, żywic i wspomnianego brązu. Dlatego każdy produkt jest masywny i posiada oryginalny brązowo-złoty kolor (jako kolor bazowy), wpadający dodatkowo w zgnitą zieleń, fiolet, niebieski itd. (w zależności od tego, co przedstawia dany produkt). W asortymencie Veronese znajdują się figury, rzeźby, misy, zegary, szkatułki na biżuterię, ramki na zdjęcia, lustra, patery. To marka znana na całym świecie i posiadająca świadectwo ochronne urzędu patentowego. Posiadanie w swojej kolekcji tych przedmiotów przeniesie nas w świat antyczny, epokę szlachetności rycerskiej lub piękną estetykę secesji.

Wymiary: 30cm-wysokość, szerokość-37cm.

Pielęgnacja: Mokrą ściereczką nasączoną płynem lub za pomocą środków przeciw kurzowi. Można również umyć produkt pod bieżącą wodą.

Opakowanie: Estetyczne pudełko. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.