Figura flaming Veronese WU74917A4

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie


299,00 zł brutto

367,77 zł za sztuka

Więcej informacji

Prezentowany flaming to bardzo oryginalna figura dekoracyjna. Możemy ją postawić na naszej komodzie, ławie lub stylowym regale. Na parapecie, przed telewizorem lub kominku może wyglądać równie atrakcyjnie, ponieważ jest to statuetka, która generalnie przyciąga uwagę. Bardzo dobrze wyglada w towarzystwie figury czapli, żurawia lub wazonów i mis z motywami roślinnymi. To bardzo dobry pomysł na prezent lub uzupełnienie wystroju własnego wnętrza. Wszystkie produkty Veronese są pokryte brązem, przez co ich wygląd jest bardzo elegancki i szykowny. Wśród naszych klientów jest wielu kolekcjonerów Veronese.

O kolekcji Veronese:

Produkty opatrzone znakiem Veronese to najwyższej jakości przedmioty - użytkowe i dekoracyjne - pokryte brązem. Wykonane są z mieszaniny alabastru, żywic i wspomnianego brązu. Dlatego każdy produkt jest masywny i posiada oryginalny brązowo-złoty kolor, wpadający dodatkowo w zgnitą zieleń. W asortymencie Veronese znajdują się figury, rzeźby, misy, zegary, szkatułki na biżuterię, ramki na zdjęcia, lustra, patery. To marka znana na całym świecie i posiadająca świadectwo ochronne urzędu patentowego. Posiadanie w swojej kolekcji tych przedmiotów przeniesie nas w świat antyczny, epokę szlachetności rycerskiej lub piękną estetykę secesji.

Wymiary: 42cm-wysokość, szerokość - 24cm.

Pielęgnacja: Mokrą ściereczką nasączoną płynem lub za pomocą środków przeciw kurzowi. Można również umyć produkt pod bieżącą wodą.

Opakowanie: Estetyczne pudełko. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.