ZEGAR LOWELL 14538N

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie


149,00 zł brutto

183,27 zł za sztuka

Więcej informacji

To model, który ze względu na pomysłowy kształt pasuje bardziej do nowoczesnych minimalistycznych wnętrz. Zegar jest najbardziej efektowny, jeśli wokół niego na ścianie nie ma zbyt wiele dekoracyjnych elementów. To właśnie wtedy nasz wzrok skupia się na oryginalnym podwójnym wahadle. Zegar ma największy efekt, gdy wahadło się porusza, ponieważ kołysze się cały długi element - zarówno na górze, jak i na dole. Jeśli poszukujecie oryginalnego akcentu do swojego mieszkania, biura lub macie wolny niewykorzystany filar, polecamy bez wahania ten model. Na pewno się spodoba i zwróci uwagę wszystkich odwiedzających gości. Zegar jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa, z dodatkami ze stali nierdzewnej.

Zegar wyprodukowano z wyjątkową dbałością o detale. Generalnie zegary firmy LOWELL to synonim dobrego wykonania oraz innowacyjnego designu. Ta włoska marka zegarów zyskała uznanie na arenie międzynarodowej już kilka lat temu. Jako jeden z niewielu sklepów w Polsce współpracujemy z tym producentem od 2012 roku. Nie jest to produkt masowy, który można kupić w każdym sklepie sieciowym - to ogromna zaleta, jeśli poszukują Państwo czegoś oryginalnego. Produkt posiada certyfikat i gwarancję europejską.

Wymiary: 70x10cm.

Kolor: Srebrno-czarny.  

Producent: Włoska firma Lowell, mechanizm kwarcowy niemiecki z sygnowaniem "Germany".

Kolekcja: Wallclocks Design Collection.

Gwarancja: 2 lata.

Zasilanie: Bateria R6.

Pielęgnacja: Produkt nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Wystarczy co jakiś czas wyczyścić miękką ściereczką nasączoną płynem i wodą.

Opakowanie: Utwardzone, estetyczne, firmowe pudełko, w którym produkt jest oryginalnie zabezpieczony na czas transportu. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent w papier kolorowy - wybór opakowań w zakładce OPAKOWANIA.

Uwaga! Prezentujemy także zdjęcia innego modelu powieszonego na ścianie -jako zdjęcia poglądowe.