Obniżka! Zegar JVD HC8.2 - SUPER JAKOŚĆ Zobacz większe

Zegar JVD HC8.2 - SUPER JAKOŚĆ

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

269,00 zł brutto

-15,00 zł

284,00 zł brutto

330,87 zł za sztuka

Więcej informacji

To minimalistyczny model, który pasuje do nowoczesnych wnętrz mieszkań lub pomieszczeń biurowych. Jest uniwersalny i ponadczasowy. Obudowa zegara jest gabarytowo - dość duża i wyraźna. Na cyferblacie znajduje się także kalendarz. Najistotniejszy jest fakt iż obudowa zegara jest wykonana ze stali nierdzewnej, a nie z tworzywa. A zatem jakość użytego materiału jest najwyższa. Walor dekoracyjny tworzy z kolei szklana powierzchnia - zastosowano szkło, które optycznie jest wypukłe, nie płaskie.

A zatem jeśli poszukujemy prezentu na "parapetówkę", imieniny, urodziny naszych najbliższych, znajomych lub chcemy, aby w naszym biurze pojawił się jakiś nowy element wystroju, to zegary JVD są bardzo dobrym pomysłem. Ich formy i kolory są bardzo przemyślane. Możemy wybrać modele ponadczasowe, klasyczne lub dekoracyjne.

Wymiary: 40cm - średnica, grubość zegara - 6cm.Kolor: Obudowa - kolor srebrny/metaliczny, cyferblat - kolor czarny, cyfry i oznaczenia - kolor srebrny.

Producent: Czeska firma JVD.Pielęgnacja: Produkt nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Wystarczy co jakiś czas wyczyścić miękką ściereczką nasączoną wodą lub środkiem przeciw kurzowi.Opakowanie: Utwardzone, estetyczne, jednokolorowe pudełko. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie w papier kolorowy - wybór papierów dekoracyjnych w zakładce OPAKOWANIA.

Uwaga!!! Na zdjęciu, w stalowej obudowie zegara odbija się - tak jak w lustrze - inna drewniana powierzchnia. W rzeczywistości jest to jednolita stal szlachetna, w tym samym kolorze.