Obniżka! Zegar JVD HJ10.1 Zobacz większe

Zegar JVD HJ10.1

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

169,00 zł brutto

-80,00 zł

249,00 zł brutto

207,87 zł za sztuka

Więcej informacji

Zegar JVD HJ10.1 ma oryginalny szkielet - przypomina łąkę połączonych ze sobą stokrotek. Efekt uzyskano poprzez dodanie zielonych kryształków, które stanowią wnętrze każdego kwiatka. Ze względu na nietypowy design i gabaryty jest to model, który możemy powiesić w dużym salonie, holu lub w lokalach chętnie odwiedzanych przez kobiety typu SPA. A ten model na pewno spodoba się wielu paniom, ponieważ jest bardzo subtelny i przegania melancholię w każdym pomieszczeniu. Konstrukcja tego modelu jest wykonana ze stalowych elementów, które są bazą dla dekoracyjnych kryształków.

A zatem jeśli poszukujemy prezentu na "parapetówkę", jubileusz, imieniny, urodziny naszych najbliższych, znajomych lub chcemy, aby w naszym domu/miejscu pracy pojawił się jakiś oryginalny element wystroju, to zegary JVD są bardzo dobrym pomysłem. Ich formy i kolory są wręcz zjawiskowe.

Wymiary: 61,5cm - średnica, około 4cm - grubość.

Kolor: Czarny szkielet; kryształki w kolorze zielonym.

Producent: Czeska firma JVD.

Zasilanie: 1 bateria AA (standardowy "paluszek"). Jest w komplecie.

Pielęgnacja: Produkt nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Wystarczy co jakiś czas wyczyścić miękką ściereczką nasączoną środkiem do pielęgnacji przeciw kurzowi.

Opakowanie: Utwardzone, estetyczne, jednokolorowe pudełko. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie w papier kolorowy - wybór opakowań w zakładce OPAKOWANIA.