Zegar JVD HJ27

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

245,00 zł brutto

293,97 zł za sztuka

Więcej informacji

Zegar JVD HJ27 ma oryginalny szkielet w kształcie słońca/gwiazdy, zakończony delikatnymi dekoracyjnymi kryształkami w kolorze białym. Ze względu na nietypowy design jest to model, który możemy powiesić w dużym salonie, holu lub w lokalach o charakterze urodowym. Nadaje się także do wnętrz biurowych. To zegar, który przegania melancholię w pomieszczeniu i zwraca uwagę każdego. Konstrukcja tego modelu jest wykonana ze stalowych elementów w kolorze czarnym, które są bazą dla dekoracyjnych kryształków. Warto zwrócić uwagę, że kryształki, które użyto do produkcji tego modelu są dość duże i ładnie wyszlifowane - to także ma wpływ na cenę. Ponieważ dzięki ładnym kamieniom, zegar wygląda bardzo atrakcyjnie.
A zatem jeśli poszukujemy prezentu na "parapetówkę", jubileusz, imieniny, urodziny naszych najbliższych, znajomych lub chcemy, aby w naszym domu/miejscu pracy pojawił się jakiś oryginalny element wystroju, to zegary JVD są bardzo dobrym pomysłem. Ich formy i kolory są wręcz zjawiskowe.

Wymiary: 60cm - średnica, około 4cm - grubość.

Kolor: Czarny szkielet; kryształki w kolorze białym, tarcza srebrna matowa.

Producent: Czeska firma JVD.

Zasilanie: 1 bateria AA (standardowy "paluszek"). Jest w komplecie.

Pielęgnacja: Produkt nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Wystarczy co jakiś czas wyczyścić miękką ściereczką nasączoną środkiem do pielęgnacji przeciw kurzowi.

Opakowanie: Utwardzone, estetyczne, jednokolorowe pudełko. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie w papier kolorowy - wybór opakowań w zakładce OPAKOWANIA.