Zegar JVD HJ21

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

299,00 zł brutto

367,77 zł za sztuka

Więcej informacji

Zegar ma kształt słońca, którego promienie są symetrycznie rozłożone względem siebie. Na czarnym szkielecie są punktowo przytwierdzone białe i czarne syntetyczne cyrkonie. Wygląda to najbardziej efektownie, gdy w pomieszczeniu, w którym powiesimy zegar jest intensywne oświetlenie. Kryształki odbijają wtedy światło i cały pokój nabiera blasku. Zegar jest bardzo duży i dzięki temu nie sposób go nie zauważyć w pokoju, salonie, biurze lub holu. Zdecydowanie pasuje do nowoczesnych wnętrz. A zatem jeśli poszukujemy prezentu na "parapetówkę", imieniny, urodziny naszych najbliższych, znajomych lub chcemy, aby w naszym domu/biurze/butiku, gabienecie/ salonie SPA pojawił się jakiś oryginalny element wystroju, to zegary JVD są bardzo dobrym pomysłem. Ich formy i kolory są wręcz zjawiskowe.

Wymiary: 74cm - średnica.

Kolor: Czarny szkielet zegara, kryształki w kolorze białym i czarnym.

Producent: Czeska firma JVD.

Pielęgnacja: Produkt nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Wystarczy co jakiś czas wyczyścić miękką ściereczką nasączoną płynem do szyb.

Opakowanie: Utwardzone, estetyczne, jednokolorowe pudełko. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie w papier kolorowy - wybór opakowań w zakładce OPAKOWANIA.