Zegar JVD HC11.2 Zobacz większe

Zegar JVD HC11.2

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

165,00 zł brutto

202,95 zł za sztuka

Więcej informacji

Prezentowany model ma wyraźną tarczę z arabskimi przestrzennymi cyframi. Dzięki temu zegar pozostaje bardzo czytelny nawet z daleka. Pasuje właściwie do każdego wnętrza, zwłaszcza jeśli w pobliżu znajdują się szare, grafitowe lub czarne dodatki. Ten model jest uniwersalny i ponadczasowy, ale nie jest na pewno zwyczajny. Na zdjęciu nie widać faktury tworzywa, ale w rzeczywistości, powierzchnia zegara jest bardzo ładna, oryginalna, ciekawa. Nie da się tego wytłumaczyć słowami. Ten zegar po prostu trzeba mieć:)

Proszę zwrócić uwagę, że ten model pochodzi ze specjalnej limitowanej kolekcji JVD Architect, a to oznacza, że kształt zegara jest bardzo przemyślany i zaprojektowany przez designerów, aby wyróżniał się od masowych produkcji.

Uwaga! Zegar jest za szkłem, choć nie widać tego na zdjęciu.

Wymiary: 30cm - średnica, 4cm - grubość.

Kolor: Ciemny szary(betonowy).

Materiał, wykonanie: Wysokiej jakości tworzywo sztuczne.

Producent: Czeska firma JVD.

Zasilanie: 1 bateria AA (standardowy "paluszek"). Jest w komplecie.

Pielęgnacja: Produkt nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Wystarczy co jakiś czas wyczyścić miękką ściereczką nasączoną środkiem do pielęgnacji przeciw kurzowi.

Opakowanie: Utwardzone, estetyczne, firmowe pudełko, w którym produkt jest oryginalnie zabezpieczony na czas transportu. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent w papier kolorowy - wybór opakowań w zakładce OPAKOWANIA.