Zegar JVD HT074.2

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

249,00 zł brutto

306,27 zł za sztuka

Więcej informacji

Zegar w kształcie słońca z niewielką tarczą. Na grafitowych "promieniach" znajdują się przydymione cyrkonie, które fantastycznie odbijają światło. Jest ich niewiele, co wygląda bardzo subtelnie. To model zegara idealny do nowoczesnych wnętrz biur lub mieszkań. Wcześniej mieliśmy w kolekcji tylko kolor srebrny z białymi kryształkami (HT074) i złoty (HT074.1), ale prezentowany na tej aukcji model możemy uznać za bardzo udany. Szkielet zegara jest odpowiednio przyciemniony, a kolor kryształków jest idealny, jeśli ktoś ma chromowe lub szare elementy w mieszkaniu. Szczerze polecamy!

Wymiary: 49cm - średnica, 3cm - grubość.

Kolor: Grafit.

Zasilanie: 1 bateria AA (standardowy "paluszek"). Jest w komplecie.

Producent: Czeska firma JVD.Pielęgnacja: Produkt nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Wystarczy co jakiś czas wyczyścić miękką ściereczką nasączoną płynem do szyb.Opakowanie: Utwardzone, estetyczne, jednokolorowe pudełko. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie w papier kolorowy - wybór opakowań w zakładce OPAKOWANIA.

Uwaga! Dla porównania zamieszczamy 2 modele HT074.1 i HT074.2, aby pokazać różnicę w kolorze szkieletu zegara i kryształków, ale dopiero w rzeczywistości jest to najlepiej widoczne.