Zegarek na biurko Gold Line C4826822 - licznik samolotu

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie


199,00 zł brutto

Więcej informacji

Prezentowany zegar ma naprawdę bardzo oryginalny design! Jest masywny, ma mechaniczny, inżynierski kształt, przypominający jeden z liczników w samolocie. Idealnie pasuje na biurko - kształtem i wielkością, dlatego polecamy go w szczególności dla panów. Jest niepowtarzalny - dosłownie również, ponieważ mamy tylko jedną sztukę - pochodzi z kolekcji limitowanych, nie masowych.

Oryginalne zegary Belledeco odmierzają czas w unikalnym stylu. Są naprawdę niebanalne! Ich niepowtarzalny design nada każdej przestrzeni „pazura” i podkreśli jego indywidualny charakter.

Belldeco to także synonim dobrej jakości, która zachwyci nawet najbardziej wymagających. Przyjrzyj się im bliżej i przekonaj, jak bardzo te dekoracje domu, odmienią przestrzeń Twojego wnętrza! Zegary tej firmy są świetnym pomysłem na niebanalny prezent!

Wymiary: 16 x 11 x 22 cm.

Kolor: Stare złoto.

Zasilanie: 1 bateria AA (standardowy "paluszek").

Pielęgnacja: Produkt nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Wystarczy co jakiś czas wyczyścić miękką ściereczką nasączoną środkiem przeciw kurzowi.

Opakowanie: Utwardzone, estetyczne, firmowe pudełko z oryginalnym zabezpieczeniem na czas transportu. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie w papier kolorowy - wybór opakowań w zakładce OPAKOWANIA. Prosimy jednak pamiętać, że wówczas prezentu nie można zobaczyć przed wręczeniem.