Figura Michał Archanioł Veronese WU74552V4 Zobacz większe

Figura Michał Archanioł Veronese WU74552V4

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie


799,00 zł brutto

982,77 zł za sztuka

Więcej informacji

Figura Michała Archanioła należy do jednej z największych i nabardziej efektownych rzeźb z kolekcji Veronese. Postać biblijna jest przedstawiona w dynamicznym akcie, jest w całości pokryta brązem. Ozdobą tej figury są niewątpliwie duże skrzydła, które jako jedyne elementy są wypinane na czas transportu, a następnie umieszczane stabilnie w specjalnych otworach. Rzeźba Michała Archanioła (jak również inne figury wielkogabarytowe) potrzebuje dobrego wyeksponowania, dlatego sugerujemy, aby umieścić figurę na osobnej kolumnie lub stoliku, z dala od innych figur, mebli i bibelotów. Wówczas będzie wygladać bardzo szykownie i elegancko.

O kolekcji Veronese:

Produkty opatrzone znakiem Veronese to najwyższej jakości przedmioty - użytkowe i dekoracyjne - pokryte brązem. Wykonane są z mieszaniny alabastru, żywic i wspomnianego brązu. Dlatego każdy produkt jest masywny i posiada oryginalny brązowo-złoty kolor (jako kolor bazowy), wpadający dodatkowo w zgnitą zieleń, fiolet, niebieski itd. (w zależności od tego, co przedstawia dany produkt). W asortymencie Veronese znajdują się figury, rzeźby, misy, zegary, szkatułki na biżuterię, ramki na zdjęcia, lustra, patery. To marka znana na całym świecie i posiadająca świadectwo ochronne urzędu patentowego. Posiadanie w swojej kolekcji tych przedmiotów przeniesie nas w świat antyczny, epokę szlachetności rycerskiej lub piękną estetykę secesji.

Wymiary: 78cm-wysokość, szerokość-70cm.

Pielęgnacja: Mokrą ściereczką nasączoną płynem lub za pomocą środków przeciw kurzowi. Można również umyć produkt pod bieżącą wodą.

Opakowanie: Estetyczne pudełko. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.