Wazon - dzban z  żurawiem Veronese AN10032A4 Zobacz większe

Wazon - dzban z żurawiem Veronese AN10032A4

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

179,00 zł brutto

220,17 zł za sztuka

Więcej informacji

Prezentowany wazon może być wykorzystany z myślą o żywej lub sztucznej kompozycji kwiatów. Ma on wygodne ucho, przez co bardziej przypomina ozdobny dzban niż tradycyjny wazon. To także fantastyczna dekoracja naszej komody, ławy lub stylowego regału. Kształt i powierzchnia  wazonu jest nieregularna, przyozdobiona roślinami. Najważniejszym elementem dekoracyjnym jest żuraw z wygiętą szyją i wysoko uniesionym dziobem. Umieszczenie akurat tego gatunku ptaka na tej formie wazonu jest wyjątkowo trafione.

O kolekcji Veronese:

Produkty opatrzone znakiem Veronese to najwyższej jakości przedmioty - użytkowe i dekoracyjne - pokryte brązem. Wykonane są z mieszaniny alabastru, poliresingu i wspomnianego brązu.  Dlatego każdy produkt jest masywny i posiada oryginalny brązowo-złoty kolor, wpadający dodatkowo w zgnitą zieleń. W asortymencie Veronese znajdują się figury, rzeźby, misy, zegary, szkatułki na biżuterię, ramki na zdjęcia, lustra, patery. To marka znana na całym świecie i posiadająca świadectwo ochronne urzędu patentowego. Posiadanie w swojej kolekcji tych przedmiotów przeniesie nas w świat antyczny, epokę szlachetności rycerskiej lub piękną estetykę secesji.

Wymiary: 29cm-wysokość, szerokość - 19cm.

Pielęgnacja: Mokrą ściereczką nasączoną płynem lub za pomocą środków przeciw kurzowi. Można również umyć produkt pod bieżącą wodą.

Opakowanie: Estetyczne pudełko. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.