Misa Veronese AN10414A4 Zobacz większe

Misa Veronese AN10414A4

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie


198,00 zł brutto

243,54 zł za sztuka

Więcej informacji

Prezentowana misa może być dowolnie wykorzystana: jako misa na słodycze lub owoce, jako donica na żywą lub sztuczną kompozycję kwiatów lub jako fantastyczna dekoracja na komodzie, ławie lub na meblach. Jej powierzchnia jest nieregularna, przyozdobiona kwiatami, motylami i roślinami. Bardzo elegancka i praktyczna.

O kolekcji Veronese:

Produkty opatrzone znakiem Veronese to najwyższej jakości przedmioty - użytkowe i dekoracyjne - pokryte brązem. Wykonane są z mieszaniny alabastru, poliresingu i wspomnianego brązu.  Dlatego każdy produkt jest masywny i posiada oryginalny brązowo-złoty kolor, wpadający dodatkowo w zgnitą zieleń. W asortymencie Veronese znajdują się figury, rzeźby, misy, zegary, szkatułki na biżuterię, ramki na zdjęcia, lustra, patery. To marka znana na całym świecie i posiadająca świadectwo ochronne urzędu patentowego. Posiadanie w swojej kolekcji tych przedmiotów przeniesie nas w świat antyczny, epokę szlachetności rycerskiej lub piękną estetykę secesji.

Wymiary: 23cm-wysokość, szerokość - 20cm.

Pielęgnacja: Mokrą ściereczką nasączoną płynem lub za pomocą środków przeciw kurzowi. Można również umyć produkt pod bieżącą wodą.

Opakowanie: Estetyczne pudełko. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.