FLORIAN Filiżanka do herbaty 330 ml ze spodkiem PA1260

Nowy produkt

7 Przedmioty

79,00 zł brutto

Więcej informacji

Prezentowanym produktem jest filiżanka do kawy lub herbaty ze spodkiem. 

Pochodzi z kolekcji Florian - najwyższej jakości cienkiej, delikatnej porcelany kostnej. W jej skład wchodzą naczynia w przepięknym, mlecznym kolorze, zdobione ręcznie dość grubą linią platyny na karbowanych obrzeżach.
Linia Florian zaprojektowana została dla osób ceniących prostą elegancję oraz komfort użytkowania. Okrągły fason i delikatne zdobienie sprawiają, że kolekcja świetnie komponuje się zarówno z klasyczną aranżacją stołu, jak i ultranowoczesną. Duże talerze oraz pojemne filiżanki i kubki z wygodnymi uchwytami są bardzo praktyczne.Zastawa została stworzona z myślą o samodzielnej kompletacji - większość pozycji można kupić pojedynczo, tworząc dowolne zestawy według indywidualnych potrzeb. Wszystkie naczynia z tej serii można bezpiecznie myć w zmywarce.

Sugerowane przeznaczenie: Do herbaty/kawy z mlekiem

Pojemność: 0,33.

Wymiary: wysokość filiżanki: 6,5 cm, średnica górna filiżanki: 10 cm, średnica dolna filiżanki: 5 cm, średnica spodka: 17,5 cm.

Producent: Włoska firma Villa Italia

Możliwość mycia w zmywarce: Tak.

Opakowanie: Każda filiżanka jest pakowana oddzielnie w firmowe pudełko z nadrukiem. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Jeśli zakup wynosi kilka-kilkanaście filiżanek jednocześnie i jest to prezent dla jednej osoby, wówczas pakujemy filiżanki razem do jednego opakowania.