Kubek - Love birds  670-6085 Zobacz większe

Kubek - Love birds 670-6085

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie


38,00 zł brutto

Więcej informacji

Prezentowany kubek "Love Birds" o "ptasim motywie"  przypadnie do gustu na pewno każdej osobie lubiącej te wspaniałe stworzenia. Kto inny jak nie ćwierkające ptaki zwiastuje pierwsze momenty najpiękniejszej pory roku- WIOSNY? Ten wspaniały czas w roku może gościć na waszym stole przez cały rok!

Kubek jest wyprodukowany przez ceniony na całym Świecie angielski koncern "Churchill" powstały w 1795 roku. Naniesiony motyw na porcelanie jest dziełem Alexa Clarka - angielskiego biologa który z zamiłowaniem tworzy charakterystyczne ilustracje ze zwierzętami(głównie, ale nie tylko, z domowymi i gospodarskimi).

Swoje, unikatowe i pełne ciepła prace z powodzeniem wystawia w galeriach w Wielkiej Brytanii.

"Churchill" to natomiast jeden z liczących się producentów angielskich specjalizujących się głównie w dobrej jakości, kostnej porcelanie z typowo brytyjskimi motywami.

Kolor: Biały z kolorowymi elementami

Pojemność: 500ml

Producent: CHURCHILL, Wielka Brytania

Opakowanie: Kubek jest włożony do kartonowego, prezentowanego kartonika związanego z tematyką kubka (jak na zdjęciu). Utwardzone, estetyczne, pudełko z oryginalnym zabezpieczeniem na czas transportu. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie w papier kolorowy.Prosimy jednak pamiętać, że wówczas prezentu nie można zobaczyć przed wręczeniem.