Szachy - Napoleon Chess Set 086-3808 Zobacz większe

Szachy - Warrior Chess Set 086-2803

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

399,00 zł brutto

Więcej informacji

Ekskluzywny zestaw szachów ucharakteryzowany na antyczne figurki bogów. bogiń. wojowników i zwierząt. Figurki i szachownica zostały wykonane z wysokiej jakości metalu co gwarantuje ich długowieczność. Kompozycja barw oraz bogate zdobienia nadają niepowtarzalnego charakteru. Szachy to klasyczna gra strategiczna a zestaw Marinakis z pewnością zachwyci najwybredniejszych jej wielbicieli.

Polecamy ten upominek w szczególności dla mężczyzn, którzy szukają niebanalnych elementów wyposażenia swoich gabinetów, biur, salonów. Szachy są bardzo charakterystyczne i efektowne. Ich posiadanie nadaje pomieszczeniom niebywałego uroku i na pewno zwróci uwagę wszystkich gości i kontrahentów.

Kolor: Szachownica - złoty i ciemna zieleń; figurki - złoty i srebrny; drewniane opakowanie - ciemny brąz.

Wymiary: 27 cm x 27 cm.

Opakowanie: Oryginalne drewniane pudełko, które po rozłożeniu staje się szachownicą. Statuetki są umieszczone w osobnym utwardzonym opakowaniu, które wkładamy do wnętrza drewnianego opakowania. Dodatkowo szachy zapakowane są w czarną torbę z uchwytami widoczną zdjęciu. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie w papier kolorowy - wybór opakowań w zakładce OPAKOWANIA. Prosimy jednak pamiętać, że wówczas prezentu nie można zobaczyć przed wręczeniem.