Ramka na zdjęcie "SUKIENKA" 473-3118

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

45,00 zł brutto

55,35 zł za sztuka

Więcej informacji

Prezentowana ramka jest połączeniem srebrno-podobnego metalu i różowej emalii. Ma uroczy kształt dziewczęcej sukienki. Można ją postawić na komodzie, parapecie lub półce w dziecięcym pokoju. Obdarowanemu Maluchowi też z pewnością się spodoba i na pewno nam o tym powie, jak tylko minie trochę czasu. Pomimo tego, że kolor ramki jest różowy, nie musi go otrzymać dziewczynka. Przy wyborze sugerujmy się raczej tym, czyje zdjęcie ma być włożone do środka. Bo przecież w pokoju chłopczyka też może stać taka ramka ze zdjęciem siostry, kuzynki lub najlepszej cioci.

Ramka może być symbolicznym upominkiem dla dziecka, które dopiero przyszło na świat, prezentem na Chrzest, czy też pierwsze urodziny. Może także stanowić dodatek do większego podarunku lub przysłowiowej "koperty".

Wymiary: Wysokość ramki około 12cm, wymiary zdjęcia to około 5x8cm.

Kolor: Różowa emalia, dodatki srebrne.

Opakowanie: Utwardzone, estetyczne, firmowe pudełko z oryginalnym zabezpieczeniem na czas transportu. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie w papier kolorowy - wybór opakowań w zakładce OPAKOWANIA. Prosimy jednak pamiętać, że wówczas prezentu nie można zobaczyć przed wręczeniem.

Zapraszamy do zakupu lub wyboru innego prezentu w tej kategorii!