Ramka na zdjęcia It's a boy CG416B

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

45,00 zł brutto

55,35 zł za sztuka

Więcej informacji

Prezentowana ramka ma uroczy kształt 3 połączonych ze sobą serc. W każde z nich można włożyć inne zdjęcie dziecka lub jego fragmenty(stópki, rączki, buzię). Jest to ramka do postawienia - na komodzie, parapecie lub półce w dziecięcym pokoju. Obdarowanemu Maluchowi też z pewnością się spodoba i na pewno nam o tym powie, jak tylko minie trochę czasu. A może pojawi się tam wspólne zdjęcia dziecka i jego rodziców?

Ramka może być symbolicznym upominkiem dla dziecka, które dopiero przyszło na świat, prezentem na Chrzest, czy też pierwsze urodziny. Może także stanowić dodatek do większego podarunku lub przysłowiowej "koperty".

Jest bardzo estetycznie wykonana z drewnopodobnego tworzywa.

Wymiary: Ramka w całości: 12 x 22 cm; wymiary zdjęcia w środku to około 5x8cm, a dwóch zdjęć z boku - to wielkość zdjęć legitymacyjnych lub do dokumentów.

Kolor: Niebieski.

Opakowanie: Utwardzone, estetyczne, firmowe pudełko z oryginalnym zabezpieczeniem na czas transportu. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie w papier kolorowy - wybór opakowań w zakładce OPAKOWANIA. Prosimy jednak pamiętać, że wówczas prezentu nie można zobaczyć przed wręczeniem.

Zapraszamy do zakupu lub wyboru innego prezentu w tej kategorii!