Figurka z pozytywką Rodzice nad łóżkiem dziecka

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

129,00 zł brutto

Więcej informacji

Wyjątkowo pomysłowa forma prezentu dla dzieci. Figurka jest jednocześnie pozytywką - przekręcamy stopką od spodu i automatycznie z figurki wydobywa się delikatna melodia. Bardzo często taki dźwięk działa uspokajająco na dzieci. W czasie, gdy jest włączona melodia, figurka obraca się wokół własnej osi. Pozytywki występują z różnymi wizerunkami dzieci i aniołków. Uroku dodaje niewątpliwie szczegółowość wykonanych dekoracji. To propozycja prezentu zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci - nie tylko z okazji chrztu lub roczku, ale także na inne okazje: np urodziny, dzień dziecka lub pod choinkę.

Wymiary:  19cm - długość , 12cm - szerokość, 18cm - wysokość.

Pielęgnacja: Produkt nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji - możemy go jedynie od czasu do czasu wyczyścić suchą, miękką ściereczką. 

Opakowanie: Utwardzone, estetyczne, firmowe pudełko z oryginalnym zabezpieczeniem na czas transportu. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie w papier kolorowy - wybór opakowań w zakładce OPAKOWANIA. Prosimy jednak pamiętać, że wówczas prezentu nie można zobaczyć przed wręczeniem.