Dzbanek Quadro 1,1l / Bohemia 000634

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

85,00 zł brutto

104,55 zł za sztuka

Więcej informacji

Dzbanek Quadro jest wykonany ze szkła kryształowego Bohemia. Ma pojemność 1,1 l. Grube, masywne szkło sprawia, że produkt wygląda bardzo szykownie. Jest to nawiązanie do innych produktów z kolekcji Quadro-szklanek niskich i wysokich, karafek, kieliszków itd.

Z takiego prezentu będzie zadowolony z pewnością zarówno kobieta, jak i mężczyzna, ponieważ dzbanek ma bardzo szerokie zastosowanie. Bardzo często brakuje nam naczynia, w którym chcemy przygotować wodę z cytryną, limonką i innymi ulubionymi dodatkami, która służyłaby do popijania alkoholowych trunków. Zamiast wody może w nim być podawana cola z cytryną lub owocowe soki. Wielkość i pojemność dzbanka jest również praktyczna, ponieważ nie zajmuje on wiele miejsca na naszych stołach i jest bardzo poręczny.  Brak zdobień sprawia, że szkło jest ponadczasowe i bezproblemowe w użytkowaniu.

Producent szkła: Bohemia Crystal Glass.

Kolor: Biały/transparentny.

Komplet zawiera: 1 dzbanek o pojemności 1,1l.

Możliwość mycia w zmywarce: Tak.

Dodatkowo można dokompletować: Komplet szklanek do drinków - niskich lub wysokich, kieliszki Quadro lub inne zestawy z gładkiego szkła kryształowego. Przy tym modelu panuje pełna dowolność wyboru dodatkowych naczyń z gładkiego szkła.

Opakowanie: Utwardzone oryginalne pudełko. Istnieje możliwość zapakowania na prezent w papier ozdobny. Wówczas prosimy wybrać taką opcję w zakładce OPAKOWANIA.

Uwaga: Zestaw zawiera wyłącznie dzbanek, pomimo tego, że na zdjęciach prezentujemy go w towarzystwie innych naczyń.