Zestaw Breakfast Early Bird Pip Studio 51020008

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

249,00 zł brutto

-30,00 zł

279,00 zł brutto

306,27 zł za sztuka

Więcej informacji

Prezentowany zestaw składa się z elementów:-talerzy deserowych w kolorze różowym - 2szt.,-2 miseczek w kolorze różowym; średnica 15cm, -kubków w kolorze różowym; pojemność 350ml, wysokość 8,5cm.Wszystkie naczynia mają dekoracje z motywem "ptaszka" (Early Bird), które idealnie do siebie pasują.

Prezentowany porcelanowy zestaw jest bardzo efektowny. Jest generalnie przewidziany dla 2 osób i w praktyce najlepiej sprawdza się przy śniadaniach. Dlatego jest to bardzo pomysłowy i pozytywny prezent na ślub lub rocznicę! Florystyczne dekoracje i ptaszki nadają wszystkim naczyniom niebywałego uroku. W zestawieniu z innymi elementami z kolekcji Pip Home Studio, całość wygląda bardzo atrakcyjnie i apetycznie. Gdy połączymy ze sobą talerze, filiżanki, kubki lub miseczki, nie muszą one być wszystkie w jednym kolorze. - Wszelkie zestawienia pomiędzy porcelanowymi produktami z tej kolekcji są dopuszczalne, a nawet wskazane, aby nasze wnętrza przestały być monotonne.

Hasło przewodnie Pip Studio mówi w dosłownym tłumaczeniu o tym, że są to "radosne produkty dla szczęśliwych ludzi" (Happy products for happy people!). I patrząc na kolekcję porcelany, która zagościła w Fabryce Prezentów, nie mamy wątpliwości, że to bardzo pozytywny asortyment. Dominuje kolor różowy, niebieski i khaki w przeróżnych konfiguracjach. A motywy, które najczęściej występują na najnowszej kolekcji porcelany PIP STUDIO, to kwiaty, gałązki drzew, ptaki i generalnie elementy przyrody.

Przedstawiamy także historię, która jest związana z genezą nazwy firmy:

PIP urodziła się w małej wiosce nad morzem, jako najmłodsze dziecko w rodzinie. Ma trzech starszych braci i papużkę nierozłączkę, a konkretniej, małą papugę afrykańską z rodzaju Agapornis. Nierozłączka zwie się Tjommy i potrafi wymówić swoje imię. Tjommy zawsze przesiaduje na jej głowie lub ramieniu wszędzie jej towarzysząc. PIP naprawdę na imię ma Catharina, lecz wszyscy znają ją pod jej przydomkiem. PIP to pierwsze słowo jakie wymówiła, przez co zaczęli ją tak nazywać jej bracia. Reszta rodziny wkrótce się do nich przyłączyła i obecnie nikt nie nazywa jej inaczej.

Kolor: Dominacja różowego; dodatki w kolorze białym, zielonym, żółtym, złotym.

Producent: PIP STUDIO - holenderski producent porcelany, artykułów pościelowych i damskich toreb.

Możliwość mycia w zmywarce: Nie. Zalecane mycie ręczne.

Opakowanie: Estetyczne, firmowe pudełko - najczęściej z motywem, który jest charakterystyczny dla Pip Home Studio. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.