Filiżanka ze spodkiem Pip Studio Early Bird Blue 280ml, 51.004.002

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

58,00 zł brutto

67,65 zł za sztuka

Więcej informacji

Filiżanka ze spodkiem marki Pip Home Studio jest bardzo wygodna i pojemna. Może być częścią zestawu śniadaniowego, gdy dokupimy talerzyk lub posłużyć zupełnie odzielnie na ulubione cappucino, herbatę lub inny gorący napój. W zestawieniu z talerzem, miseczką i kubkiem z motywem ptaszka, całość wygląda niezwykle atrakcyjnie i apetycznie. Warto także zwrócić uwagę na dekorację w formie gałązki wewnątrz filiżanki. Gdy połączymy ze sobą kilka elementów, nie muszą one być wszystkie w jednym kolorze, ponieważ wszelkie zestawienia pomiędzy produktami z tej kolekcji są dopuszczalne, a nawet wskazane, aby nasze wnętrza przestały być monotonne i jednostajne. 

Hasło przewodnie Pip Studio mówi w dosłownym tłumaczeniu o tym, że są to "radosne produkty dla szczęśliwych ludzi" (Happy products for happy people!). I patrząc na kolekcję porcelany, która zagościła w Fabryce Prezentów, nie mamy wątpliwości, że to bardzo pozytywny asortyment. Dominuje kolor różowy, niebieski i khaki w przeróżnych konfiguracjach. A motywy, które najczęściej występują na najnowszej kolekcji porcelany PIP HOME STUDIO, to kwiaty, gałązki drzew, ptaki i generalnie elementy przyrody.

Przedstawiamy także historię, która jest związana z genezą nazwy firmy:

PIP urodziła się w małej wiosce nad morzem, jako najmłodsze dziecko w rodzinie. Ma trzech starszych braci i papużkę nierozłączkę, a konkretniej, małą papugę afrykańską z rodzaju Agapornis. Nierozłączka zwie się Tjommy i potrafi wymówić swoje imię. Tjommy zawsze przesiaduje na jej głowie lub ramieniu wszędzie jej towarzysząc. PIP naprawdę na imię ma Catharina, lecz wszyscy znają ją pod jej przydomkiem. PIP to pierwsze słowo jakie wymówiła, przez co zaczęli ją tak nazywać jej bracia. Reszta rodziny wkrótce się do nich przyłączyła i obecnie nikt nie nazywa jej inaczej.

Kolor: Dominacja niebieskiego; akcenty zielonego, brązowego, złotego, żółtego i białego.

Pojemność: Około 280ml.

Producent: PIP HOME STUDIO - holenderski producent porcelany, artykułów pościelowych i damskich toreb.

Mycie w zmywarce: Nie zalecane.

Podgrzewanie w mikrofalówce: Nie zalecane.

Opakowanie: Estetyczne, firmowe pudełko - najczęściej z motywem, który jest charakterystyczny dla Pip Home Studio. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.