Duży kubek Hummingbirds Khaki FLORAL Pip Studio 51.002.147

Nowy produkt

5 Przedmioty

40,00 zł brutto

Więcej informacji

Kubek, który prezentujemy może być częścią zestawu śniadaniowego lub posłużyć zupełnie oddzielnie - na ulubioną kawę, herbatę lub inne napoje. W zestawieniu z talerzem, dzbankiem oraz miseczką, całość może wyglądać niezwykle atrakcyjnie i apetycznie. Gdy połączymy ze sobą kilka elementów, nie muszą one być wszystkie w jednym kolorze. Wszelkie zestawienia pomiędzy produktami z tej kolekcji są dopuszczalne, a nawet wskazane, aby nasze wnętrza przestały być monotonne i jednostajne. 

Kubek jest wykonany z wysokogatunkowej porcelany oraz ozdobiony pięknymi ilustracjami. Dodatkowo jest wykończony złotem oraz biało- czerwonymi paskami.

Hasło przewodnie Pip Studio mówi w dosłownym tłumaczeniu o tym, że są to "radosne produkty dla szczęśliwych ludzi" (Happy products for happy people!). I patrząc na kolekcję porcelany, która zagościła w Fabryce Prezentów, nie mamy wątpliwości, że to bardzo pozytywny asortyment. Dominuje kolor różowy, niebieski i khaki w przeróżnych konfiguracjach. A motywy, które najczęściej występują na najnowszej kolekcji porcelany PIP STUDIO, to kwiaty, gałązki drzew, ptaki i generalnie elementy przyrody.

Kolor: Dominacja khaki i białego, akcenty zielonego, brązowego, czerwonego, złotego.

Pojemność: 450ml.

Wymiary: 9cm.

Producent: PIP STUDIO - holenderski producent porcelany, artykułów pościelowych i damskich toreb.

Możliwość mycia w zmywarce: Nie. Zalecane mycie ręczne.

Opakowanie: Estetyczne, firmowe pudełko - najczęściej z motywem, który jest charakterystyczny dla Pip Studio. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.