Czajnik Love Birds 51007007 Pip Studio

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie


119,00 zł brutto

Więcej informacji

Prezentowany czajnik jest po prostu uroczy. Może stanowić pojedynczy niezobowiązujący podarunek lub możemy połączyć go z innymi elementami z kolekcji Love Birds, które mają podobną dekorację. Motyw charakterystyczny dla najnowszej serii Pip Studio to ptaszek w tzw. medalionie, który podoba się dosłownie wszystkim. Można dowolnie łączyć kolory kubków, talerzyków i filiżanek, ponieważ zawsze pomiędzy elementami będzie wspólny "mianownik" - właśnie wspomniany ptaszek - w medalionie lub bez.

Hasło przewodnie Pip Studio mówi w dosłownym tłumaczeniu o tym, że są to "radosne produkty dla szczęśliwych ludzi" (Happy products for happy people!). I patrząc na kolekcję porcelany, która zagościła w Fabryce Prezentów, nie mamy wątpliwości, że to bardzo pozytywny asortyment.

Przedstawiamy także historię, która jest związana z genezą nazwy firmy:

PIP urodziła się w małej wiosce nad morzem, jako najmłodsze dziecko w rodzinie. Ma trzech starszych braci i papużkę nierozłączkę, a konkretniej, małą papugę afrykańską z rodzaju Agapornis. Nierozłączka zwie się Tjommy i potrafi wymówić swoje imię. Tjommy zawsze przesiaduje na jej głowie lub ramieniu wszędzie jej towarzysząc. PIP naprawdę na imię ma Catharina, lecz wszyscy znają ją pod jej przydomkiem. PIP to pierwsze słowo jakie wymówiła, przez co zaczęli ją tak nazywać jej bracia. Reszta rodziny wkrótce się do nich przyłączyła i obecnie nikt nie nazywa jej inaczej.

Kolor: Dominacja koloru czerwonego i różowego, medalion niebieski, akcenty złote.

Pojemność: Około 900ml.

Producent: PIP STUDIO - holenderski producent porcelany, artykułów pościelowych i damskich toreb.

Możliwość mycia w zmywarce: Nie zalecane ze względu na złote zdobienia.

Opakowanie: Estetyczne pudełko. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.

Uwaga! Na zdjęciach prezentujemy także inne produkty z porcelany Pip Studio, lecz w sprzedaży jest tylko jeden produkt - kubek. Pozostałe fotografie to aranżacje.