Mały kubek Chinese Rose 51002012 Pip Studio Zobacz większe

Mały kubek Chinese Rose 51002012 Pip Studio

Nowy produkt

4 Przedmioty

32,00 zł brutto

Więcej informacji

Prezentowany kubek jest po prostu przepiękny. Może stanowić pojedynczy niezobowiązujący podarunek lub możemy połączyć go z innymi elementami z tej kolekcji, które mają podobną dekorację.

Hasło przewodnie Pip Studio mówi w dosłownym tłumaczeniu o tym, że są to "radosne produkty dla szczęśliwych ludzi" (Happy products for happy people!). I patrząc na kolekcję porcelany, która zagościła w Fabryce Prezentów, nie mamy wątpliwości, że to bardzo pozytywny asortyment. Dominuje kolor różowy, niebieski i khaki w przeróżnych konfiguracjach. A motywy, które najczęściej występują na najnowszej kolekcji porcelany PIP STUDIO, to kwiaty, gałązki drzew, ptaki i generalnie elementy przyrody.

Przedstawiamy także historię, która jest związana z genezą nazwy firmy:

PIP urodziła się w małej wiosce nad morzem, jako najmłodsze dziecko w rodzinie. Ma trzech starszych braci i papużkę nierozłączkę, a konkretniej, małą papugę afrykańską z rodzaju Agapornis. Nierozłączka zwie się Tjommy i potrafi wymówić swoje imię. Tjommy zawsze przesiaduje na jej głowie lub ramieniu wszędzie jej towarzysząc. PIP naprawdę na imię ma Catharina, lecz wszyscy znają ją pod jej przydomkiem. PIP to pierwsze słowo jakie wymówiła, przez co zaczęli ją tak nazywać jej bracia. Reszta rodziny wkrótce się do nich przyłączyła i obecnie nikt nie nazywa jej inaczej.

Kolor: Dominacja khaki, akcenty zielonego, beżowego, różowego

Pojemność: Około 150ml.

Producent: PIP STUDIO - holenderski producent porcelany, artykułów pościelowych i damskich toreb.

Możliwość mycia w zmywarce: Nie zalecane ze względu na złocenia.

Opakowanie: Estetyczne, firmowe pudełko - najczęściej z motywem, który jest charakterystyczny dla Pip Studio. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.