Cukiernica Royal Pip Studio 51008011

Nowy produkt

20 Przedmioty

80,00 zł brutto

84,87 zł za sztuka

Więcej informacji

Cukiernica z falbanką jest bardzo efektowna i pojemna. To propozycja dla tych, którzy kochają Pip Studio, a zwłaszcza kolorową porcelanę. Kolekcja Royal jest charakterystyczna - kształty naczyń są stylowe i jednocześnie nawiązują  do rozkwitających pąków kwiatów - zwłaszcza talerzyki/spodki. Warto na to zwrócić uwagę, bo wszystkie elementy Pip Studio są naprawdę bardzo przemyślane i ich wygląd nie jest przypadkowy. 

Cukiernica w zestawieniu z innymi elementami z kolekcji Royal, wygląda bardzo oryginalnie. Kolory i złote dodatki wyglądają wręcz zjawiskowo. To model uniwersalny - możemy go kupić, gdy po prostu szukamy ładnej cukiernicy. 

Generalnie nie musimy łączyć produktów tylko w tym kolorze, ponieważ wszelkie zestawienia pomiędzy porcelaną z kolekcji Royal White i Royal Multi-Color są dopuszczalne. Obie kolekcje mają wspólny powtarzający się motyw na każdym naczyniu - drobnych kropeczek i kwiatów.

Hasło przewodnie Pip Studio mówi w dosłownym tłumaczeniu o tym, że są to „radosne produkty dla szczęśliwych ludzi” (Happy products for happy people!) i takie właśnie mamy odczucie, gdy patrzymy na całą kolekcję Royal.

Kolor: Multikolor, złote dodatki.

Możliwość mycia w zmywarce: Nie. Zalecane mycie ręczne.

Pojemność: 235ml.

Opakowanie: Estetyczne gładkie pudełko - kartonik. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent.