Maselnica Pip Studio 51018007

Nowy produkt

11 Przedmioty

85,00 zł brutto

104,55 zł za sztuka

Więcej informacji

Prezentowana maselnica jest po prostu urocza. Może stanowić pojedynczy niezobowiązujący podarunek lub możemy połączyć ją z innymi elementami z kolekcji Pip Studio, które mają podobną dekorację. Kształt naczynia jest na tyle uniwersalny, że może nam ono posłużyć nie tylko do przechowywania masła. Pod pokrywkę możemy włożyć także cytrynę, warzywa lub aromatyczne produkty.

Hasło przewodnie Pip Studio mówi w dosłownym tłumaczeniu o tym, że są to "radosne produkty dla szczęśliwych ludzi" (Happy products for happy people!). I patrząc na kolekcję porcelany, która zagościła w Fabryce Prezentów, nie mamy wątpliwości, że to bardzo pozytywny asortyment. Dominuje kolor różowy, niebieski i khaki w przeróżnych konfiguracjach. A motywy, które najczęściej występują w najnowszej kolekcji porcelany PIP STUDIO, to kwiaty, gałązki drzew, ptaki i generalnie elementy przyrody.

Przedstawiamy także historię, która jest związana z genezą nazwy firmy:

PIP urodziła się w małej wiosce nad morzem, jako najmłodsze dziecko w rodzinie. Ma trzech starszych braci i papużkę nierozłączkę, a konkretniej, małą papugę afrykańską z rodzaju Agapornis. Nierozłączka zwie się Tjommy i potrafi wymówić swoje imię. Tjommy zawsze przesiaduje na jej głowie lub ramieniu wszędzie jej towarzysząc. PIP naprawdę na imię ma Catharina, lecz wszyscy znają ją pod jej przydomkiem. PIP to pierwsze słowo jakie wymówiła, przez co zaczęli ją tak nazywać jej bracia. Reszta rodziny wkrótce się do nich przyłączyła i obecnie nikt nie nazywa jej inaczej.

Kolor: Dominacja czerwonego; dodatki w kolorze białym, różowym, żółtym.

Wymiary: Średnica talerzyka - 17cm, średnica pokrywki: 12cm.

Producent: PIP STUDIO - holenderski producent porcelany, artykułów pościelowych i damskich toreb.

Możliwość mycia w zmywarce: Nie. Zalecane mycie ręczne.

Opakowanie: Estetyczne tekturowe pudełko. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.