Talerz 26,5cm Pip Studio 51.001.004

Nowy produkt

6 Przedmioty

55,00 zł brutto

67,65 zł za sztuka

Więcej informacji

Talerz, który prezentujemy może być częścią zestawu obiadowego, śniadaniowego lub posłużyć jako talerz na ciasto i przekąski. W zestawieniu z kubkiem, dzbankiem oraz miseczką, całość będzie wyglądała niezwykle atrakcyjnie i apetycznie. Gdy połączymy ze sobą kilka elementów, nie muszą one być wszystkie w jednym kolorze. Wszelkie zestawienia pomiędzy produktami z tej kolekcji są dopuszczalne, a nawet wręcz wskazane, aby nasze wnętrza przestały być monotonne i jednostajne. 

Hasło przewodnie Pip Studio mówi w dosłownym tłumaczeniu o tym, że są to "radosne produkty dla szczęśliwych ludzi" (Happy products for happy people!). I patrząc na kolekcję porcelany, która zagościła w Fabryce Prezentów, nie mamy wątpliwości, że to bardzo pozytywny asortyment. Dominuje kolor różowy, niebieski i khaki w przeróżnych konfiguracjach. A motywy, które najczęściej występują na najnowszej kolekcji porcelany PIP STUDIO, to kwiaty, gałązki drzew, ptaki i generalnie elementy przyrody.

Kolor: Dominacja koloru różowego i białego.

Wymiary: 26,5cm - średnica.

Możliwość mycia w zmywarce: Nie zalecane ze względu na złocenia.

Opakowanie: Estetyczne pudełko tekturowe. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.

Uwaga! Na zdjęciach prezentujemy także inne produkty z porcelany Pip Studio, lecz w sprzeday jest tylko jeden produkt. Poostałe fotografie to aranżacje.