Półmisek Love Birds 12,5cm Pip Studio 51.003.020

Nowy produkt

5 Przedmioty

55,00 zł brutto

-14,00 zł

69,00 zł brutto

67,65 zł za sztuka

Więcej informacji

Prezentowany półmisek jest  po prostu uroczy. Możemy do niego nasypać orzeszki, bakalie, cukierki, ciasteczka lub podać w nim małe owoce, np. winogron, maliny, borówki itp. To także idealna wielkość miseczek, żeby zjeść w nich płatki z mlekiem, ciepły gulasz lub zupę. Motyw charakterystyczny dla serii Love Birds to ptaszek, który podoba się dosłownie wszystkim. Najlepiej połączyć kilka elementów z tej kolekcji - w tym samym lub innym kolorze. Wtedy nasz stół wygląda po prostu fantastycznie!

Seria limitowana Love Birds to przemyślane połączenie 4 kolorów - czerwonego, niebieskiego, khaki i białego. Tym razem dominują paski lub jednokolorowe powierzchnie. Zarówno kształty, jak i zdobienia są bardziej minimalistyczne, w porównaniu do pozostałych produktów Pip Studio z wcześniejszych kolekcji. Lecz motyw ptaszka w niewielkim medalionie sprawia, że nie mamy wątpliwości jakiej marki jest porcelana. Po raz kolejny mamy przed sobą serię produktów, którą każdy zwyczajnie się zachwyca się, bo nie sposób przejść obok nich obojętnie!

Przedstawiamy także historię, która jest związana z genezą nazwy firmy:

PIP urodziła się w małej wiosce nad morzem, jako najmłodsze dziecko w rodzinie. Ma trzech starszych braci i papużkę nierozłączkę, a konkretniej, małą papugę afrykańską z rodzaju Agapornis. Nierozłączka zwie się Tjommy i potrafi wymówić swoje imię. Tjommy zawsze przesiaduje na jej głowie lub ramieniu wszędzie jej towarzysząc. PIP naprawdę na imię ma Catharina, lecz wszyscy znają ją pod jej przydomkiem. PIP to pierwsze słowo jakie wymówiła, przez co zaczęli ją tak nazywać jej bracia. Reszta rodziny wkrótce się do nich przyłączyła i obecnie nikt nie nazywa jej inaczej.

Kolor: Dominacja koloru niebieskiego, akcenty złote, białe i khaki.

Pojemność: Około 500ml.

Producent: PIP STUDIO - holenderski producent porcelany, artykułów pościelowych i damskich toreb.

Możliwość mycia w zmywarce: Nie. Zalecane mycie ręczne.

Opakowanie: Estetyczne tekturowe pudełko. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.

Uwaga! Na zdjęciach prezentujemy także inne produkty z porcelany Pip Studio, lecz w sprzedaży jest tylko jeden produkt. Pozostałe fotografie to aranżacje.