Filiżanka do espresso Pip Studio 51004004

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie


39,00 zł brutto

47,97 zł za sztuka

Więcej informacji

Prezentowana filiżanka do espresso jest bardzo oryginalna. Może stanowić pojedynczy niezobowiązujący podarunek lub możemy ją podarować w komplecie - 2 sztuki dla dwóch osób. Kolorystyka jest charakterystyczna dla Pip Studio, zapewniamy, że podoba się wszystkim. Razem z filiżankami można kompletować poszczególne elementy - miseczki, kubki, filiżanki, cukiernicę, dzbanek..itd.

Hasło przewodnie Pip Studio mówi w dosłownym tłumaczeniu o tym, że są to "radosne produkty dla szczęśliwych ludzi" (Happy products for happy people!). I patrząc na kolekcję porcelany, która zagościła w Fabryce Prezentów, nie mamy wątpliwości, że to bardzo pozytywny asortyment.

Przedstawiamy także historię, która jest związana z genezą nazwy firmy: PIP urodziła się w małej wiosce nad morzem, jako najmłodsze dziecko w rodzinie. Ma trzech starszych braci i papużkę nierozłączkę, a konkretniej, małą papugę afrykańską z rodzaju Agapornis. Nierozłączka zwie się Tjommy i potrafi wymówić swoje imię. Tjommy zawsze przesiaduje na jej głowie lub ramieniu wszędzie jej towarzysząc. PIP naprawdę na imię ma Catharina, lecz wszyscy znają ją pod jej przydomkiem. PIP to pierwsze słowo jakie wymówiła, przez co zaczęli ją tak nazywać jej bracia. Reszta rodziny wkrótce się do nich przyłączyła i obecnie nikt nie nazywa jej inaczej.

Kolor: Dominacja różowego i czerwonego, akcenty złotego.

Pojemność: Około 80ml.

Producent: PI STUDIO - holenderski producent porcelany, artykułów pościelowych i damskich toreb.

Mycie w zmywarce: Nie zalecane.

Podgrzewanie w mikofalówce: Nie zalecane.

Opakowanie: Estetyczne, firmowe pudełko - najczęściej z motywem, który jest charakterystyczny dla Pip Home Studio. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.

Uwaga! Na zdjęciach przedstawiliśmy inne produkty, które fantastycznie pasowałyby do kompletu, lecz cena obejmuje wyłącznie filiżankę.