Brelok SŁOŃ BR285/ Hinz

Nowy produkt

10 Przedmioty

25,00 zł brutto

24,60 zł za sztuka

Więcej informacji

Brelok w kształcie słonika to dobry pomysł na symboliczny i niezobowiązujący prezent. Idealny także dla tych, którzy lubią pomysłowe gadżety. To produkt, który można podarować na każdą okazję i bez okazji - zwłaszcza, gdy chcemy komuś dodać otuchy przed trudnym egzaminem, ważnym spotkaniem lub dalekim wyjazdem. Bez względu na to, czy wierzymy w "niezwykłą" moc słonika, osoba, która otrzyma taki drobiazg na pewno się uśmiechnie i będzie jej bardzo miło. Brelok jest wykonany ze stali nierdzewnej, jego powierzchnia jest błyszcząca. Istnieje możliwość umieszczenia grawera na gładkiej płaskiej powierzchni - może to być imię, ważna data, krótkie słowo klucz. Ale to tylko opcja dodatkowa, bo bez grawera słonik jest także bardzo uroczy.

Grawer: Można zamówić w naszej firmie i jest on dodatkowo płatny 3zł / znak. Osoby, które zdecydowałyby się na grawer, prosimy o umieszczenie takiej adnotacji w komentarzach.

Produkt jest wykonany z: wysokiej jakości metalu.

Wymiary: Długość około 10cm; zawieszka 4,5x5 cm.

Zastosowanie: Do przypięcia kluczy.

Kolor: Srebrny błyszczący.

Opakowanie: Utwardzone, estetyczne, firmowe pudełko z oryginalnym zabezpieczeniem na czas transportu. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie w papier kolorowy - wybór opakowań w zakładce OPAKOWANIA.